23 Ocak 2013

NYX RUJ

Kadifemsi yoğun bir yapıya sahip.Kalıcılık konusunda ise çok başarılı olduğunu söyleyemeyeceğim.
 soldan sağa;522 numara cırce, mls01 nude, lss641 rose bud
Benim en seviğim 522 numara.Nude olarak adlandırılan ürün dudakta nude deil şeftali rengi gibi duruyor.522 numara ise nude tona daha yakın bir ürün.Rose bud hafif ışıltıyı sevenler için çok uygun.Ama dediğim gibi pek kalıcı değiller ikide bir tazelemek gerekiyor.ben bu ürünleri DBMS KOZMETİK ten satın aldım.buralardan temin edemediğim ürünlere derya hanım sayesinde sahip oluyorum.kendisine teşekkürlerimi sunarım :))rosebud-nude-cırce

3 yorum:

  1. Gizemcim güle güle kullan canım :) Nyx kesinlikle çok kaliteli ve harika bir marka, Benim için bir çok ünlü markadan daha gözde ve fiyatları da çok uygun ;) Alışverişin için teşekkür ederim. Bir şeye ihtiyacın olduğunda her zaman yardıma hazırım. Güzel günlerde ve sağlıkla kullan canım, öpüyorum :)

    YanıtlaSil
  2. NYX ürünlerini Bursa Anatolium AVM de Beauty Bar mağazasında , İstanbul Metrocity Rossmann, Ankara Antares, Kentpark ve Armada Rossmann, Antalya Mark Antalya Rossmann ve Gaziantep Prime Mall Rossmannda ve ve son olarak Lilakutu internet sitesinde de bulabilirsiniz.

    YanıtlaSil

düşüncelerinizi benimlede paylaşın :))